Facebook

V čem jsme jiní?

Jiný pohled na obchod s obráběcími a tvářecími stroji.

Některé věci děláme, v omezeném měřítku, jako standardní obchodní firmy s použitými stroji - nákup, prodej, demontáže strojů.

Naše největší síla je však v informacích - máme více než 90.000 kontaktů s výrobními a obchodně-výrobními společnostmi po celém světě. Naše široká informační síť nám pomáhá při výhodném prodeji strojů od východoevropských klientů k zákazníkům ze západní Evropy, Ameriky a Asie. Tito odběratelé disponují, nejen v dobách globální recese, většími finančními prostředky a ze zkušenosti víme, že mnoho strojů prodáváme za oboustranně výhodnějších podmínek právě těmto zájemcům.

Na druhé straně jsme schopni zabezpečit pro Vás stroje, převážně česko-slovenských výrobců, za podmínek často i výrazně výhodnějších, než jsou na lokálním trhu. Tento, velmi často i kvalitativní, ale hlavně finanční rozdíl v pořizovací ceně strojů z těchto lokalit je, přestože česko-slovenské stroje mají ve světě velmi dobrý zvuk, hlavně v odlišném vnímání tržní hodnoty těchto strojů na výše zmíněných trzích. Samozřejmostí je v těchto případech výrazně individuální přístup, který nákup nebo prodej strojů v mezinárodním měřítku vyžaduje. Tedy i pokud požadovaný stroj nenaleznete na našich stránkách, zadejte svůj požadavek v sekci Hledáte stroj? a my pro Vás začneme vyhledávat vhodné řešení Vašeho problému. To se týká nejen strojů česko-slovenské provenience, ale i dalších světových výrobců strojů, svými parametry často mimo rámec výrobních programů tuzemských společností a standardních nabídek firem, které se zabývají prodejem použitých kovoobráběcích a tvářecích strojů na našem území - toto vše dle specifikace a individuálních preferencí zákazníka.

Nechceme se chlubit dlouholetými a těžko měřitelnými zkušenostmi v tomto oboru (nebo pokud chcete - osm let působení u největšího českého prodejce strojů, dohromady cca 17 let v oboru), námi dodané stroje hovoří za vše - doporučujeme nahlédnout do sekce Reference.

Naším cílem není prodávat stovky strojů ročně, ale skutečně individuální a kvalitní přístup k našim zákazníkům.

Zároveň ale netvrdíme, že vždy nalezneme nejvýhodnější řešení Vašeho problému díky výše zmíněným faktorům. Co však můžeme takřka zaručit - možnost největšího výběru z nabízených řešení - a hlavně komplexní službu při prodeji a nákupu použitých strojů.

Budeme potěšeni, pokud nás svojí poptávkou či nabídkou oslovíte, sami si ověříte, že neslibujeme nemožné, ale ruku v ruce s tím získáváte zajímavou a na našem trhu nezvyklou alternativu řešení Vašeho problému v oblasti strojního vybavení.

Ladislav Loutchanpodpis

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.